POWER BI VERSLO DUOMENŲ ANALITIKA

ĮDARBINKITE SAVO DUOMENIS

Individualūs sprendimai

Sunku atsispirti seniems įpročiams. Taip, kaip pereiti nuo Excel ataskaitų prie automatizuotų. Tačiau išbandžius, atgal grįžti nebesinori.

Individualūs sprendimai kuriami nepriklausomai nuo turimų duomenų šaltinio ar tipo. Galime analizuoti verslo   valdymo sistemos duomenis, elektroninės parduotuvės duomenis, juos apjungti tarpusavyje ir gauti dar gilesnes įžvalgas.

Kuriant individualius sprendimus labai svarbu apsibrėžti tikslus, aptarti, kokią problemą norime išspręsti ir kuriant sistemą tarpusavyje daug komunikuoti.

Susitikimas

Patyręs konsultantas skirs laiko išklausyti jūsų verslo poreikius

Analizė

Įsigiliname į poreikį ir parengiame planą analitikos kultūros diegimui jūsų įmonėje

Vykdymas

Atliekame tai, ką pažadėjome už sutartą kainą

Testavimas

Atliktus sprendimus testuojame, kad jums pateiktumėm patikimus sprendimus

Startas

Galutinis sprendimas klientui perduodamas kartu su vartotojų mokymais

Savo klientams rekomenduojame naudotis pasaulyje pripažintu verslo analitikos įrankiu Microsoft Power BI.

Rivilė analitika, Odoo analitika, Microsoft Power BI, Pover BI verslo analitika, analitikos konsultantai, Prodivi, dataera, datasurf, columbus, softera, datasoftum, duomenų analitika, analitikos sprendimai, NAV analitika, Tableu analitika

Kodėl POWER BI analitika ?

  • Patikimumas. „Microsoft“ – tai verslo lyderis programinės įrangos ir IT sprendimų kūrime. Power BI analitikos įrankis yra nuolat tobulinamas, o patobulinimai vartotojui pasiekiami kartą per mėnesį.
  • Lengvai pasiekiami duomenys. Power BI surinkti duomenys yra saugomi „debesyje“, todėl juos lengva pasiekti iš bet kurio įrenginio, o dalintis įžvalgomis su įmonės darbuotojais tampa dar paprasčiau.
  • Paprastas naudojimas. Power BI – tai parastas, aiškus, interaktyvus verslo analitikos įrankis. Dėl paprasto naudojimosi sumažėja darbuotojų apmokymo kaštai.
  • Analitika realiu laiku. Konkurencingame verslo pasaulyje svarbu turėti naujausius duomenis, susijusius su įmonės veikla. Su vakar dienos duomenimis galėsite prognozuoti rytojaus rezultatus.
  • Galimybė naudotis keliais duomenų šaltiniais. Duomenis galėsite išgauti apjungiant keletą šaltinių. CRM, ERP bei e. parduotuvės duomenys, sujungti į vieną visumą, gali duoti puikių įžvalgų tiek vadovams, tiek pardavimų specialistams.

Vis dar svarstote ar verta?

Bendradarbiaudami su mumis Jūs gausite:

  • Darbui reikalingą licencijų paketą;
  • Analitikos sistemą pritaikytą Jūsų poreikiams;
  • Individualius vartotojų mokymus;
  • Priežiūrą po projekto įdiegimo.

Susisiekite, aptarsime Jūsų įmonės situaciją kartu.

Susisiekite nemokamai konsultacijai

Užpildykite šią formą ir mes artimiausiu metu su jumis susisieksime. Dėkojame už susidomėjimą.

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.